תנאי השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים בזאת לתנאי שימוש האתר וההגבלות שלו.

אם יש לך שאלות נוספות או שאתה זקוק למידע נוסף על תנאי השימוש, אל תהסס לפנות אלינו.

  1. קדימון אתר "Alternative Therapy-Reviews" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר המלצות על מטפלים ברפואה אלטרנטיבית ובנוסף מספק מאמרי תוכן בתחום והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
  2. קניין רוחני האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "שם האתר שלכם" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שם האתר שלכם". בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
  3. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "שם האתר שלכם" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
  4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".
  5. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
  6. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
  7. המידע הכלול באתר מיועד למטרות מידע כללי בלבד. האתר אינו נושא באחריות לטעויות או השמטות בתכני השירות.בשום מקרה האתר לא ישא באחריות לכל נזק מיוחד, ישיר, עקיף, תוצאתי או מקרי או כל נזק שהוא, בין אם בפעולה של חוזה, רשלנות או עוולה אחרת, הנובעים או בקשר עם השימוש בשירות. או התוכן של השירות. האתר שומר לעצמו את הזכות לבצע הוספות, מחיקות או שינויים בתכנים בשירות בכל עת ללא הודעה מוקדמת.האתר אינו מתחייב שהשירות נקי מוירוסים או רכיבים מזיקים אחרים.
  8. כל המידע באתר מסופק "כמו שהוא", ללא ערובה לשלמות, דיוק, עמידה בזמנים או לתוצאות המתקבלות מהשימוש במידע זה, וללא אחריות מכל סוג, מפורשת או משתמעת, לרבות, אך לא רק אחריות על ביצועים, סחירות והתאמה למטרה מסוימת. האתר לא ישא באחריות כלפיך או כלפי כל אדם אחר בגין כל החלטה שתתקבל או פעולה שננקטה בהסתמך על המידע שניתן על ידי השירות או לכל נזק תוצאתי, מיוחד או דומה, גם אם יודיע על האפשרות של נזקים כאלה.
  9. המידע על השירות ניתן מתוך הבנה שהאתר אינו עוסק בזאת במתן ייעוץ ושירותים משפטיים, חשבונאיים, מסים או אחרים. כיוון שכך, אין להשתמש בו כתחליף להתייעצות עם יועצים מקצועיים לחשבונאות, מס, משפטיים או יועצים מוסמכים אחרים. בשום מקרה האתר או הספקים שלה לא יהיו אחראים לכל נזק מיוחד, מקרי, עקיף או תוצאתי כלשהו הנובע או בקשר עם הגישה או השימוש שלך או חוסר היכולת לגשת או להשתמש בשירות שלך.
  10. האתר עשוי להכיל דעות ודעות שהן של המחברים ואינן משקפות בהכרח את המדיניות או העמדה הרשמית של כל מחבר, סוכנות, ארגון, מעסיק או חברה אחרים, לרבות האתר. הערות המתפרסמות על ידי המשתמשים הינן באחריותם הבלעדית והמשתמשים ייקחו את מלוא האחריות, האחריות והאשמה לכל הוצאת דיבה או התדיינות הנובעת ממשהו שנכתב או כתוצאה ישירה של משהו שנכתב בהערה. האתר אינו אחראי לכל הערה שפורסמה על ידי משתמשים ושומרת לעצמה את הזכות למחוק כל תגובה מכל סיבה שהיא.