המלצה מאת: ניקה

גלית יהל – מטפלת ברפואה סינית ויפנית: הרגשתי בידיים טובות

5/5

לפני 8 שנים, הכרתי את גלית. סיפרו עליה שהיא מלאך, שמצליח לטפל ולעזור לאנשים, באמצעות רפואה סינית. פגשתי אישה מיוחדת, שיודעת להקשיב למטופל באמפטיות וברצון אמיתי וכנה להבין אותו, ובכשרון שלה לאבחן את מצבו של המטופל.
הטיפול ברפואה סינית הוא לא קסם, כמו תרופה. נדרשת סבלנות לתהליכים שקורים תוך כדי טיפול, וגם יש חשיבות לכך שהמטופל יהיה מסוגל להתמסר לטיפול ולהאמין ביכולת שלו לעזור.
כבר בטיפול הראשון, שמתי לב להקשבה, לנוכחות, לנגיעה במקומות הנכונים ולאבחון. הרגשתי בידיים טובות שיודעות מה הן עושות, שגלית מבינה אותי בדרך שהיא נוגעת, שואלת ומאבחנת. כל נקודה שהיא נגעה היתה בול !
גיליתי גם שגלית משתמשת בצמחים ושמנים ארומטיים, שמסייעים לטיפול. היום אני משתמשתבדרך קבע בסנרג'י הוא תמיד איתי בתיק. שמן אתרי שטוב למצבי התקררות, כאב גרון ומשמש גם כמניעה (במיוחד בזמן קורונה בו אנו נמצאים) בנוסף גלית מכינה תכשירים קוסמטים על בסיס טבעי, כמו: סרום, קרם פנים דאוגרנט ועוד, הכול מעשיי ידייה המבורכות.
למעשה ארון התרופות שלי השתנה ב 8 שנים האחרונות, ומאז הכרותי עם גלית לא השתמשתי אפילו פעם אחת באנטביוטיקה, אדוויל או אקמול.
התרופה שלי היום היא גלית יהל, אני קוראת לה ד"ר.
ממליצה עליה בחום ואהבה, בתנאי שהנפש והגוף שלכם מתמסר לתהליך ולא הראש.
ניקה

גלית יהל - מטפלת ברפואה סינית ויפנית

גלית יהל

רפואה סינית ויפנית

הוספת תגובה להמלצה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
המלצות אחרונות שפורסמו
יעל קוסטף - רפואה סינית ודיקור סיני
5/5
רוני כץ
היום התכופפתי להרים משהו מהרצפה בפעם הראשונה מזה שנתיים. 
יונתן בן שטרית - רפואה סינית ויפנית
5/5
משה
הפנו אותי ליהונתן שהוא מטפל מקצועי, קשוב למטופל ונותן יחס אישי ומכל הלב….לאחר 3 טיפולים חל שיפור משמעותי
יעל קלרה - מטפלת בשיטת מיינדפולנס ואקססבארס
5/5
עדן
יעל האלופה, אחרי הטיפול איתך הרגשתי שנפתח אצלי מחסום בנוגע למה שדיברנו. זה מאפשר לי לראות דברים בצורה הרבה יותר ברורה, תודה עלייך!!
תרצו לקבל שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות?
השאירו מספר ומטפל יחזור אליכם בהקדם!