מטפלת ברייקי מניחה 2 ידיים על מטופלת בזמן טיפול ברייקי

ארבעת הרבדים של טיפולי רייקי

טיפולי רייקי הן שיטות טיפול אשר הגיעו מיפן, וזכו להצלחה בעולם כולו. הבסיס לשיטה הוא מניפולציה של אנרגיית החיים הזורמת ומקיפה כל דבר חי. באמצעות התחברות לאנרגיה הזו, ועבודה נכונה עם האנרגיה אנו יכולים להעניק רמות שונות של ריפוי.

אחד היתרונות של הרייקי הוא שאין לו תופעות לוואי, והוא יכול להשתלב עם כל טיפול קונבנציונלי אחר ללא שום הפרעה.

המרפא בתהליך הוא צינור המתעל את האנרגיה בגופו אל המקום בו נדרש ריפוי, והיא פועלת בארבעת הרבדים של הקיום – הרובד הפיזי, הרגשי, המנטאלי והרוחני.כך ניתן לתת מענה הוליסטי לבעיות של המטופל.

הרובד הפיזי

הרייקי מטפל במגוון בעיות הנמצאות ברובד הפיזי של גופינו. למשל אלו יכולים להיות כאבי מחזור אצל הנשים, כאבי גב, בעיות של שרירים תפוסים, בעיות לחץ דם, חיזוק המערכת החיסונית ועוד. באמצעות אנרגיית החיים של הרייקי ניתן להקל על כל הכאבים וגם לעורר את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. אך בוודאי ברור לכם כי מחלות הגוף אינן מופיעות סתם כך, יש להן מקורות עמוקים יותר; וגם אלו יקבלו מענה.

הרובד הרגשי

הרייקי מסייע גם לאזן את מצבנו הרגשי, והדבר אינו מנותק מתחושותינו הפיזיות. באמצעות אנרגיית הרייקי אנו יכולים להתנקות מאנרגיות שליליות ולתת מענה למגוון מצבים נפשיים המאפיינים את חיינו המודרניים. בעזרת הרייקי ניתן להפיג את הסטרס, הכעסים ותחושות הדיכאון. ניתן להשתחרר מרגשות מודחקים וטראומות של העבר. הרייקי נותן לנו בהירות מחשבתית, ומסייע לזהות את מקור הקשיים והכאבים הנפשיים שאנו עשויים לגרור איתנו במשך שנים. וכך הוא גם מסייע בטיפול בהתמכרויות ונדודי שינה. הוא משרה עלינו תחושת רוגע ומתעל את האנרגיות לכיוונים חיוביים יותר.

הרובד המנטאלי

ברמה המנטאלית, אנרגיית הרייקי תסייע לנו לשמור על רגיעה ותמנע מאיתנו מחשבה ופרספקטיבה שלילית. אנו נביא אל תוך חיינו חשיבה חיובית. נוכל לחיות בצורה מודעת יותר ולהקשיב לאינטואיציה הפנימית שלנו. זה יכול לעזור לנו למצוא כיוון בחיים ולהתמודד עם אתגרים.

הרובד הרוחני

הרייקי מסייע לנו להתחבר אל הגרסה הטובה יותר של עצמינו. בעזרתו נלמד לאוהב את עצמינו ואת האחרים. הוא מסייע לנו להתחבר לרמות רוחניות גבוהות יותר בהן יש לנו גישה שאינה שיפוטית ויותר אהבה, חמלה וקבלת האחר. זהו שלב גבוה יותר של ריפוי ומציאת ייעוד בחיים. עבודה ברובד הרוחני תוכל לסייע לנו למצוא את המדריכים הרוחניים וליצור לעצמינו מציאות טובה יותר ולהגשים את מטרותינו האמתיות.

ארבעת הרבדים של טיפולי רייקי

טיפולי רייקי – ברמה המנטאלית

הרייקי מוביל אתכם למצב של רגיעה, מאפשר לוותר על מחשבות וגישות שליליות, ובמקומן ממלא אתכם ביכולת לחיות מתוך גישה של חשיבה חיובית. מגביר את היכולות האינטואיטיביות שלכם ומעודד אתכם להגשים את הפוטנציאל האישי שלכם, תוך כדי מודעות עצמית ברמה גבוהה יותר.

טיפול הרייקי ניתנים באווירה נעימה ויכולים להתאים למגוון מטרות. גם עבור אלו הסובלים ממחלות הגוף, וגם אלו המרגישים חסרי כיוון בחיים או חסרי שמחת חיים. ניתן לתת מענה למגוון בעיות רגשיות, בעיות ריכוז, חוסר שינה ועוד.

אנא דעו, אנו כאן כדי לתמוך בכם בכל דרך אפשרית.
אנו מאחלים לכם דרך שלמה להחלמה מלאה, לבריאות טובה, לרווחה ולשלווה.

טיפולי רייקי הם שיטות טיפול אשר הגיעו מיפן, הבסיס לשיטה הוא מניפולציה של אנרגיית החיים הזורמת ומקיפה כל דבר חי. טיפולי רייקי מאפשרים התחברות לאנרגיה זו ועבודה נכונה עם האנרגיה כדי להעניק רמות שונות של ריפוי.

אחד היתרונות המרכזיים של טיפולי רייקי הוא שאין לו תופעות לוואי והוא יכול להשתלב עם כל טיפול קונבנציונלי אחר ללא שום הפרעה. כמו כן, טיפולי רייקי מאפשרים התחברות לאנרגיה החיובית הזו והענקת ריפוי הוליסטי לבעיות של המטופל.

המרפא בתהליך הוא צינור המתעל את האנרגיה בגופו אל המקום בו נדרש ריפוי, והוא פועל בארבעת הרבדים של הקיום – הרובד הפיזי, הרגשי, המנטאלי והרוחני. בכך, ניתן לתת מענה הוליסטי לבעיות של המטופל ולסייע בריפוי עמוק ומלא.

תרצו לקבל שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות?
השאירו מספר ומטפל יחזור אליכם בהקדם!